چای سیاه و خواص این نوشیدنی دلچسب! کافی مافی | OkChay

چای سیاه و خواص این نوشیدنی دلچسب! کافی مافی | OkChay

«تانین» یک اسید آمینه مفید است که تنش‌ها و انقباضات بدن را از بین می‌برد و کیفیت خواب را افزایش می‌دهد. پوست بزرگ ترین عضو بدن است و به طور مداوم کار می کند، اما این پوست ظریف به مراقبت مناسب نیاز دارد. کاتچین و فلاوئونید موجود در چای می تواند به جلوگیری از عفونت های پوستی کمک کند. بنابراین، اگر مکررا از عفونت های پوستی، جدا از مصرف دارو رنج می برید، ممکن است برای تسریع روند التیام، چای سیاه بنوشید. شگفت انگیز است که میکروب ها در همه جا در جهان وجود دارند !

  • شرکت ســلیم آریا نوش از سال 1322، با پشتوانه نزدیک به 80 ســال در زمینه واردات و صادرات چای مشــغول به فعالیت می‌باشــد.
  • علاوه بر این مطالعات نشان می دهند که اسید آمینه‌ ال‌ تیاتین موجود در چای سیاه استراحت و تمرکز بهتر را برایمان به ارمغان می آورد.
  • این درختچه‌ها در حالت طبیعی و ارگانیک ارتفاعی حدود ۷۰ سانتی‌متر دارند.
  • فرایند اکسیده شدن ممکن است فوایدی در چای سیاه ایجاد کند که در چای سبز وجود ندارد.
  • تیافلاوین‌های چای سیاه ممکن است از تکثیر سلول‌های سرطان رحم جلوگیری کند.
این می‌تواند یک روش درمانی مؤثر برای مشکلات پا‌هایی که بو می‌دهند باشد. مصرف چای منافذ را می‌بندد و از تعریق مکرر پا جلوگیری می‌کند. برای تسکین بثورات، قرمزی و خارش نیز می‌توانید کیسه‌های چای سرد را برای قسمت‌های سوخته شده استفاده کنید.

در فرایند تولید چای سبز، برگ چای اکسید نشده و سبز بودن خود را حفظ می‌کند. همین اکسیداسیون باعث به وجود آوردن تفاوت‌های بسیاری در طعم، رنگ و خواصی دارویی چای شده‌است. وقتی‌که برگ چای عملیات اکسیداسیون را انجام می‌دهد، میزان کافئین آن افزایش می‌یابد و این عامل باعث می‌شود تا افراد با خورد چای سیاه به آرامش برسند. تانن علاوه بر بهبود سیستم ایمنی بدن، تاثیر درمانی بر بیماری‌های معده و روده دارد و به فعالیت هضم نیز کمک می‌کند. هم‌چنین، پلی‌فنول‌های موجود در چای سیاه ممکن است با تقویت رشد باکتری‌های خوب و جلوگیری از رشد باکتری‌های بد مانند سالمونلا، به حفظ روده سالم چرا چای کیسه ای کمک کنند. علاوه بر این، چای سیاه حاوی خواص ضد میکروبی است که با کمک به ترمیم مخاط دستگاه گوارش، مواد مضر را از بین می‌برد و باکتری‌های روده را بهبود می‌بخشد و ایمنی بدن را بهبود می‌بخشد.

نظرات

بنابراین شما مجاز هستید، سه بار در روز و با معده نیمه پر چای بنوشید. چای سیاه حاوی آنتی‌ژن‌های آلکیلامین است که به تقویت پاسخ ایمنی بدن کمک می‌کند. علاوه بر این، حاوی تانن‌هایی است که توانایی مبارزه با ویروس‌ها را دارند و بدن را در مقابل آنفولانزا و سایر ویروس‌های رایج در زندگی روزمره محافظت می‌کنند.

فواید چای سیاه برای مو