8 بازی ترسناک که اگر بازی کنید، از ترس به خود می لرزید + گیم پلی لنگاگیم | allescape

بسته به تعداد افرادی که بازی می‌کنند، باید تعدادی از کارت‌ها از بازی خارج شود. همچنین پشت هر کارت مهمان نقش یک تابوت به علاوه رتبه آن کارت و دارایی مهمان وجود دارد. از طرفی جمع‌آوری آیتم‌ها و حل پازل‌های متنوع، ستون‌های اصلی بازی را قوانین اسکیپ روم تشکیل می‌دهند. دوربین بازی نیز به طور موثر به یکی از مکانیک‌های مهم آن جهت القای حس ترس تبدیل می‌شود. این مجموعه بازی اینگونه ترس‌ها را به طور کاملا مؤثری به صنعت بازی وارد می‌کند.

  • یکی دیگر از بازی‌های ترسناکی که بعد از عرضه به محبوبیت زیادی در بین گیمرها دست پیدا کرد، بازی Eyes – The Horror Game بود.
  • این بازی حالت PvP دارد و در آن چهار بازیکن باید در برابر یکدیگر به رقابت بپردازند.
  • بخش بصری بازی Samsara Room کاری می‌کند که تجربه آن را از یاد نبرید.
  • اغلب این بازی‌ها به صورت آنلاین اجرا می‌شوند، اما نگران نباشید چند بازی آفلاین نیز معرفی خواهیم کرد که در صورت عدم دسترسی به اینترنت بتوانید همچنان از تجربه‌ی ترس لذت ببرید.
  • در همین حال شما به عنوان یک خبرنگار ماجراجو به طور ناخواسته درگیر این حادثه می‌شوید و اکنون جان شما نیز در خطر بزرگی قرار دارد و باید برای نجات دادن خود تلاش کنید.

طراحی و ساخت بازی به بهترین نحو ممکن انجام شده است و شاید اگر از طرفداران بازی‌های ماجراجویی باشید، از همان لحظات ابتدایی محو زیبایی و البته جذابیت بازی خواهید شد. تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان (فروشگاه برنامه‌های موبایلی اندروید بازار) است. داستان این بازی مربوط به کارآگاه کارکشته‌ای به نام «دیل واندرمیر» است. کارآگاه یک روز وقتی از خواب بیدار می‌شود، خود را در اتاقی مرموز می‌بیند؛ آن هم در حالی‌که هیچ‌چیز را به‌یاد نمی‌آورد.

Dead Trigger 2

سعی کنید زنده بیرون بروید و اجازه ندهید ترس شما را کنترل کند. تمام تلاش خود را برای یافتن پاسخ و حل معماها انجام دهید تا برنده این بازیهای ترسناک فرار شوید. در اتاق های ترسناک کاوش کنید ، درهای قفل شده را باز کنید ، سرنخ هایی را جمع کنید و حقیقت ربودن خود را کشف کنید. در طول بازی باید معماها و پازل‌های مختلفی را حل کنید و کاملا می‌توان ادعا کرد که از همان لحظات ابتدایی جذب بازی خواهید شد و برای نجات دختربچه درون بازی هر کاری خواهید کرد.

The Baby in Yellow

8 بازی ترسناک که اگر بازی کنید، از ترس به خود می لرزید + گیم پلی لنگاگیم | allescape

پازل‌های بازی بیشتر بر پایه‌ی پیدا کردن آیتم یا نکته‌ای در دیگر قسمت‌های بازی است. همچنین سیستم انتخاب دیالوگ نیز در بازی نقش زیادی در روند کلی آن دارد. اگر از بازی‌های شرقی خوشتان می‌آیند The School که یکی از بهترین بازی های ترسناک اندروید را از دست ندهید. گیم‌پلی بازی نیز به‌صورت اشاره و کلیک است و شما با انتخاب مانیتور و جابه‌جا شدن بین دوربین‌ها قسمت‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید. همینطور می‌توانید درهای کابین خود را ببندید که شرایط خاص خود را دارد.

برای پیش بردن این اثر باید هوشمندانه فکر کنید و تلاش کنید که معماهای پیچیده بازی را حل کنید. این بازی صبر و تحمل شما را محک می‌زند و باید سعی کنید از این آزمون بزرگ سربلند بیرون بیایید. اگر به آثار معمایی علاقه دارید، به هیچ عنوان بازی لیمبو را از دست ندهید. در مجموع باید گفت که بازی Limbo یک اثر فوق‌العاده است و ما نمی‌توانستیم از آن در لیست بهترین بازی های ترسناک اندروید یاد نکنیم.