رییس کمیسیون امنیت ملی: دشمن دنبال لشکر سازی کاذب در فضای مجازی است

وی با اشاره به برخی بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با ناتوی فرهنگی و تهاجی فرهنگی صورت گرفته علیه نظام اسلامی، افزود: سال‌ها پیش رهبر انقلاب به ضرورت توجه به فضای مجازی و فرهنگی کشور تاکید داشتند که متاسفانه در بازه‌ای از زمان مورد غفلت مدیران واقع شد که معتقدیم اگر به فرمایشات رهبری در آن زمان به معنای واقعی کلمه عمل می‌شد امروز دشمن در فضای مجازی جولان نمی‌داد.

وی ادامه داد: دشمن در تلاش بود تا با سوء استفاده از اغتشاشات، سیاست‌های خصمانه خود در قبال کشورهای همسایه را اجرا و منطقه را نا ایمن کند که هوشیاری ایران این ابتکار عمل را از آنان گرفت.

جلال زاده، عضویت جمهوری اسلامی ایران در ائتلاف‌های بین المللی را نقطه عطفی در بی اثر کردن تحریم‌ها دانست و گفت: غرب پیغام رسمی فرستاد تا از ورود ایران به ائتلاف‌هایی همچون شانگهای جلوگیری کند؛ غربی‌ها سال‌ها تحت عناوین مختلفی همچون برجام به کشور بدقولی کردند پس نباید انتظار تبعیت ایران از خودشان را داشته باشند.

جلال زاده با بیان اینکه باید عقبه مدعیان دروغین حقوق بشر به مردم معرفی شود، گفت: مدیران باید امروز به طور شفاف از مواضع به حق جمهوری اسلامی دفاع کنند و حقایق را در جامعه بازگو کنند.

وی با قدردانی از تلاش‌های شخص استاندار و مدیران دولتی در آذربایجان‌غربی، تاکید کرد: نمایندگان مجلس در یک هم افزایی و هماهنگی آمادگی دارند تا در توسعه منطقه در کنار دولت تمامی تلاش خود را به کار گیرند.


منبع: https://www.irna.ir/news/84949596/%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%84%D8%B4%DA%A9%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B0%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8Cبه گزارش خبرنگار ایرنا، وحید جلال زاده روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه با بیان اینکه فضای مجازی به خط مقدم دشمن تبدیل شده است، اظهار کرد: عمل نکردن به فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب در بحث فضای مجازی سبب مشکلات امروز در این حوزه حساس شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتی در بحث اقتصاد مقاومتی نیز که از سوی رهبر انقلاب مطرح شد، عده‌ای در کشور آن را به فراموشی تجارت خارجی و سرمایه گذاری تعبیر کردند که به هیچ عنوان اینگونه نبود چرا که اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده به سران قوا اگر اجرایی شود حتی تحریم‌های اقتصادی نیز تاثیرگذاری خود را از دست خواهد داد.

دشمنان در جنگ شناختی به دنبال تسخیر اذهان است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جنگ شناختی تحمیل شده به ایران در تلاش برای تسخیر اذهان مردم و حتی مسوولان هستند، یادآور شد: دشمنان با بهره مندی از فضای مجازی به دنبال وارونه نشان دادن حقایق و فریب افکار عمومی هستند.

دشمن با اغتشاشات به دنبال غفلت ایران از حوادث منطقه‌ای بود

وی با تاکید بر اینکه دشمنان ملت ایران از پیشرفت نظام اسلامی در هراسند، اضافه کرد: امروز تنها در یک سال از دولت سیزدهم، رشد اقتصادی کشور پس از حدود ۱۲ سال به تراز مثبت رسیده که همین امر با وجود اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه کشور تن دشمنان را به لرزه انداخته است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن با اغتشاشات به دنبال غفلت ایران از حوادث منطقه‌ای بود، تاکید کرد: یکی از اهداف اصلی دشمنان با تکیه بر اغتشاشات حواس پرتی از تغییرات در کشورهای همسایه و منطقه بود.

وی ادامه داد: غربی‌ها در حالی ادعای حقوق بشری دارند و ایران را به نقض حقوق بشر محکوم می‌کنند که هیچ پاسخی در رابطه با کشف گورهای دست جمعی در کشورشان ندارند؛ عربستان امروز در حالی چهره‌ مدافع حقوق بشر به خود گرفته که ۴۵ نوجوان و کودک ۱۰ تا ۱۲ ساله در فهرست اعدام‌هایش قرار دارد.