عروسک بافتنی پسرانه کُلکُ مُلک

بانی نیک یک از برزگترین فروشگاه های اسباب بازی در ایران می باشد ، این فروشگاه دارای انواع اسباب بازی دخترانه، پسرانه، اسباب بازی های کنترلی و غیر کنترلی، اسباب بازی های سیسمونی و نوزادی و… می باشد . تمامی کارشناسان بر این باورند که باید بازی کودکان را جدی بگیریم، زیرا بازی در سنین کودکی اثر مستقیم روی زندگی و تمام ارکان رشد کودک شما و همچنین تاثیر در سنین بزرگسالی دارد. خیلی کمبود ها با بازی کردن جبران می شود و از خیلی از بیماری ها و نقاط ضعف پیشگیری می شود. شما با انتخاب یک عروسک پسرانه برای عزیزانتان علاوه بر خوشحال کردن آن ها به رشد فکری این کودکان نیز کمک می کنید.

هر نوع عروسک بافتنی پسرانه در صورت موجود بودن در روزهای خاصی ارسال میشن (یعنی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه). اگر عروسک مورد نظر شما موجود نباشه، برای بافت اون دو هفته ی کاری زمان لازمه تا با بهترین کیفیت و تمیزترین حالت ممکن از نظر زیبایی و نظافت عروسک به دستتون برسه. عروسک هایی که طرح حیوانات دارند برای کودکان از جذابیت بیشتری برخوردارند. عروسک پسرانه مدل خرس به خاطر ظاهر زیبایش برای کودکان بسیار جذاب می باشد. در میان عروسک های پسرانه، شخصیت های کارتونی بسیار زیاد نزد کودکان محبوب هست. شاید یکی از دلایل آن علاقه کودکان به کارتون های مختلف می باشد.

با عروسک بازی و کمک به شرایط سالم تر برای رشد کودک می توان تئوری ذهن او را را تقویت کرد. به عبارت دیگر حتی می توان گفت عدم تربیت مناسب باعث عدم رشد تئوری ذهن در این افراد می شود. که نتیجه طبیعی آن این است که در زندگی آینده به شکل سالمی زندگی نمی کنند. متناسب را انتخاب کنید .خیلی از پسرها عروسک هایی را در کارتون ها دیده اند و نقش های فعالی در ذهنشان نسبت به عروسک تصور می کنند .این عروسک ها چون در ذهن کودک شخصیت زنده تری دارد بهتر می تواند همبازی فرزند شما باشد. در بازی با عروسک های کارتونی معروف ،کودک با توجه به امتیاز بارزی که عروسک دارد او را انتخاب می کند.

  • عروسک‌هایی که قابلیت حرکت دارند همیشه بیشتر از مدل‌های دیگر مورد استقبال قرار می‌گیرند.
  • هر یک از این کارکردها به جنبه ای از زندگی و آینده کودک مربوط می شود و او را برای زندگی بزرگسالی آماده می‌کند.
  • از قدیم اگر پسری عروسک بازی میکرد مورد تمسخر اطرافیان قرار می گرفت و انتظار این را نداشتند با این صحنه خنده دار مواجه شوند.
  • از دیگر تاثیرات مثبت بازی با این نوع عروسک‌ها می‌توان به سرگرمی برای مدت طولانی اشاره کرد.
عروسکی را انتخاب کنید که از پارچه نرم و لطیف تهیه شده باشد و هیچگونه حساسیتی برای کودکان ژل اسلایم پفکی شما ایجاد نکند. عروسک های پسرخاله کلاه قرمزی، جناب خان، عروسک پسر مهمونی و …، همه اینها شخصیت های محبوب و دوست داشتنی انیمیشن های ایرانی هستند. خانواده ها وقتی متوجه علاقه کودکان خود به این موش بامزه شدند، خیلی زود برای خرید لوازم و تجهیزات الهام گرفته از این کاراکتر و بخصوص عروسک میکی موس اقدام کردند.

عروسک نوزاد 13 کاره warm baby کدgo101

این محصولات در مدل و رنگ های متنوعی تولید میشود، از انواع حیوانات و خرس ها گرفته تا شخصیت های کارتونی معروف. نوع عروسک، شکل، رنگ، لباس، جنسیت، موزیک و خیلی ار آیتم های دیگر می تواند سبب شود یک عروسک پسرانه شود یا دخترانه. فروشگاه جوجمون برای راحتی هر چه تمام تر مشتریان دسته عروسک پسرانه در لیست عروسک های خود قرار داده تا مشتریان عزیز به راحتی بتوانند عروسک پسرانه خود را انتخاب نمایند. فروشگاه اسباب بازی بانی نیک دارای اسباب بازی های ارزان پسرانه زیادی می باشد. همه پسر بچه ها غیر از اسباب بازی های ماشین و تفنگ نیاز به عروسک هم دارند زیرا این اسباب بازی عروسک حس همدلی ، مسولیت پذیری، مهربانی را به پسر دلبندتان یاد می دهد . فروشگاه هایپرباکس واردکننده عروسک‌های خارجی و تولید کننده عروسک‌های ضدحساسیت است.

عروسک سخنگو رباتیک سری دایناسور رکس Rex

عروسک بافتنی پسرانه کُلکُ مُلک