نماینده مجلس: آمریکا از توسعه اقتصادی جمهوری اسلامی هراسان است

وی افزود: دشمن با مدرسه و دانشگاه کار دارد باید این موضوع را درک کرد.


منبع: https://www.irna.ir/news/84932391/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

وی گفت: درست در موقعیتی که اربعین حسینی در دنیا غوغا کرد و رئیس جمهور قرار بود به شانگهای سفر و موفقیت ایران رقم بخورد آمریکا با نوکر بی جیره و مواجب خود عربستان توطئه دیگری رقم زد.

وی با اشاره به فتنه ۸۸ گفت: دشمن متوجه بود که حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای می تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند و ملت ایران در یک جهش اقتصادی قرار گیرد به همین دلیل تصمیم گرفتند قله ایران را با فتنه ۸۸ به دره تبدیل کنند و آمریکایی که گوشه گیر شده بود وارد میدان شد.

وی افزود: ملت ایران در ۴۳ سال انقلاب ایثار و مجاهدت و ایستادگی کرده اند، آنها با  نظام و انقلاب و شهدا و دین خود مشکلی ندارند ملت ایران از برخی مسئولان به علت عملکرد ضعیف نقد دارد، ولی در همه صحنه‌های انقلاب پای کشور ایستاده است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا می داند راههای نظامی برای حمله به ایران بسته است گفت: امروز موشکهای دوربرد ایران همه جا را تحت الشعاع خود قرار داده و هر نقطه را می تواند بزند و هیچ قدرتی یارای مقابله با آن را ندارد به همین دلیل با برنامه ریزی تلاش کردند که ایران را با ایرانی بزنند.

حاجی بابایی گفت: مردم ایران از دانش آموزان تا همه مسئولان  یکپارچه پای کار انقلاب ایستاده و انقلابی هستند جز عده‌ای قلیل که در هر فرصت دنبال مشکل آفرینی برای کشور و نظام می گردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حمید رضا حاجی بابایی روز جمعه در آیین ۱۳ آبان بوشهر افزود: امروز دولت و مجلس شورای اسلامی قدرتمندانه در تلاش برای حل مشکلات اقتصادی کشور هستند و پیشرفت‌های خوبی نیز حاصل شده است.

وی با بیان اینکه درصد زیادی از عده‌ای که وارد اغتشاش‌ها شده اند جوانان هستند گفت: اینها فرزندان ما هستند و آنها را به دامان ملت می آوریم تا برای مقابله با آمریکا مورد استفاده قرار دهیم.

وی تاکید کرد: اگر حرکت اقتصادی جمهوری اسلامی مثبت نبود آمریکا نیازی به این توطئه‌ها و اقدام‌ها نداشت.

حاجی بابایی گفت: آمریکا به دنبال این است که ملت ایران به جای اول خود بازگردد ولی این خیال باطلی است که هیچگاه عملیاتی نمی شود.

نماینده همدان در مجلس گفت: ملت ایران توطئه دشمن را می شناسد و باید پرقدرت و پرشتاب حرکت کند و مسئولان جمهوری اسلامی نیز باید بدانند که این نظام  حاصل خون هزاران شهید است و خیانت و سوء استفاده از این کشور ظلم بزرگی به این ملت است.

وی افزود: هرکسی مسئولیت می گیرد اگر نمی تواند مانند مردم زندگی کند کنار برود این مملکت شهادت، صداقت و امام زمان (عج) است که ۴۳ سال پای انقلاب ایستاده است.

حاجی بابایی اضافه کرد: ملتی که برای خدا قدم بردارد سختی‌ها بر او آسان می‌شود ملت‌هایی که در راه خدا قدم برداشته اند به طور مداوم آزمایش می‌شوند. پس باید همیشه آماده ایثار و جانبازی در راه خدا باشند.

 حاجی بابایی تاکید کرد: اگر قرار بود نیروهای نظامی ما نظامی عمل کنند یک روز کار همه تمام بود اما نیروهای نظامی ما دوست ندارد اینگونه عمل کنند، آنها دوست دارند شهید بدهند اما جوان ایرانی را به دامان انقلاب بیاورند.

وی افزود: اگر کسی بپندارد که تا دیروز انقلابی بوده است و دیگر تکلیفش را انجام داده، اما امروز سکوت کند هیچ چیزی از انقلابی گری در دست ندارد.

حاجی بابایی گفت: اگر نظر رهبر معظم انقلاب در آموزش و پرورش اجرا شود آسیبی به کشور نمی‌رسد، فرزندان ما، آموزش و پرورش و معلم و دانش آموز بالاترین سرمایه و در خدمت نظام هستند.

وی در ادامه افزود: نجات یک کشور فقط در آموزش و پرورش است،اگر می‌خواهیم کشور پرافتخار باشد باید به آموزش و پرورش و معلمان رسیدگی کرد و تجهیزات آموزشی فقط وسیله است باید به شکلی عمل کرد که معلم گل سر سبد جامعه باشد.

نماینده همدان در مجلس گفت: میلیون‌ها جوان مانند شهید حججی هستند آنها می خواهند این شهیدان را با برادرانشان بزنند، اما ملت ایران بیدار است.

حاجی بابایی ادامه داد: امروز ۹۰ درصد مشکلات اقتصادی ما به فتنه ۸۸ برمی گردد و امسال وقتی آمریکا در گوشه رینگ و در پنج به علاوه یک راهی بجز پیروزی ایران ندارد این توطئه را راه انداخت.

حاجی بابایی گفت: رکن اصلی کشور برای حفظ نظام مردم هستند و مسئولان باید مردم را راضی و در بخش اشتغال و ازدواج جوانان به مشکلات رسیدگی کنند.